Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Bigjoy Glutabig Powder Glutamine 900 gr AromasızGlutamin
Bigjoy Glutabig Powder Glutamine 900 gr AromasızGlutamin

.Bigjoy Glutabig Powder Glutamine 900 gr Aromasız (GC01996)

Marka : X
Para Puan : 50
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Bigjoy Glutabig Powder Glutamine 900 gr Aromasız

Bigjoy Glutabig Powder Glutamine 900 gr Aromasız

Son Kullanma Tarihi: 11/2022

 

BIGJOY'dan yepyeni bir seri; ekonomik boy ürünler. GLUTABIG Triple Size, 3 kat daha fazla ürünü en uygun birim maliyet ile sunar. Kilitli torba formundadır. Toplam servis sayısı 180'dir.  

Glutamin, spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. “Recovery” yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Yoğun antrenmanlar sonrasında vücudun kendini yenilenmesinde büyük rol oynar.  Bu sayede bir sonraki antrenmana da en az önceki kadar şiddetli girmenize yardımcı olur. Yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşasında kilit rol üstlenir.

Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu ve protein sentezini desteklediğini göstermiştir. Bu da daha kolay kas kütlesi kazanmanız anlamına gelir. Glutamin kas hücrelerine nitrojen taşınmasını sağlayarak bu sürece destek olur.

Bigjoy GlutaBIG aromasızdır. Dilerseniz antrenman öncesinde aldığınız takviyenin içerisine ekleyebilir, dilerseniz de tek başına istediğiniz bir içecek ile kullanabilirsiniz. Ürün saf olduğu için, doğal amino asit acılığını sunar. Bu yüzden tek başına suya karıştırıp içmeniz zor olacaktır. 

Ne zaman kullanılır?
En iyi zamanlama, antrenman sonrasındadır. Ayrıca gece yatmadan ve sabah kalkar kalmaz kullanabilirsiniz. Bigjoy GlutaBig’i antrenman sonrasında 1 servis kullanabilirsiniz.  

 

Ürün Tipi
Glutamin
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Kas Artışı
Ürün Miktarı
500 gr - 1000 gr
Servis Sayısı
100 Üstü
Menşei
Türkiye
Kullanım Zamanı
Antrenman Sonrası
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR