Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BigJoy Creamix 7000 350 Gr Kompleks Creatine BigJoy
BigJoy Creamix 7000 350 Gr Kompleks Creatine BigJoy

BigJoy Creamix 7000 350 Gr Kompleks Kreatin (GC01796)

Marka : BigJoy
Para Puan : 200
Fiyat : ₺830,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681571351016

Big Joy Creamix 7000 350 Gr

BigJoy Creamix 7000 350 Gr

Son Kullanma Tarihi: 10/2025

En Zengin Kreatin Formülü

Creamix 7000, 1 ölçeğinde 3000 mg kreatin monohidrat ve 4000 mg tri-kreatin malat içerir.

Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji sağlamaktır. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP’ye (adonezin tirfosfat)dönüştürür.

Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.  

Tri-Kreatin Malat’ın farkı nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, tri-kreatin malat, 3 tane kreatin molekülü ve malik asidin bağlanması ile oluşur. Bu formu ile ATP üretimini hızlandırır. Daha fazla ATP demek daha fazla enerji demektir. Bu enerji yüksek yoğunluklu, patlayıcı kuvvetin gerektiği yerlerde, örneğin squatta ağırlığı kaldırırken, sprinte kalkarken ya da yukarı sıçrarken kullanılır.  Yani sadece spor salonunun ağırlık antrenmanında değil, dayanıklılık gerektiren sporlarda da oldukça faydalıdır. Bu yüzden farklı branşlardan atletler arasında oldukça popülerdir.  

Kreatinlere bağlanan malat ise krebs döngüsünde kullanılır. Krebs döngüsü vücudun yağ, karbonhidrat ve proteinleri enerjiye dönüştürdükleri kimyasal tepkimelerin bütünüdür. Malik asit bu kompleks döngüde laktik asit birikimini önleyerek yorgunluğu azaltır ve enerji üretimini hızlandıran madde (katalist) olarak görev alır. Bu da yorgunluğu daha az hissederek daha uzun süre antrenman yapabilmek demektir.   

Nasıl Kullanılır?

 

1 ölçeği su ya da meyve suyu ile beraber karıştırarak antrenman sonrasında içebilirsiniz.

 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 674

 

Ürün Tipi
Kreatin
İçerik Tipi
Toz
Hedef
Performans
Ürün Miktarı
301 gr - 400 gr
Servis Sayısı
41 - 50
Menşei
Türkiye
T.E.T.T.
10/2025
Etiketler
Bigjoy,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR