250 TL üzeri siparişlerinizde Pharmaton 30 Kapsül, %35 indirimli. Sepet sayfasında seçilebilir.

BigJoy BigWhey 924 Gr 28 Paket
BigJoy BigWhey 924 Gr 28 Paket
BigJoy BigWhey 924 Gr 28 Paket

BigJoy BigWhey 924 Gr 28 Paket (GC01531)

Marka : BigJoy
Para Puan : 8
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)

BigJoy BigWhey 924 Gr 28 Paket

BIGJOY BIGWHEY PROTEIN

 

BIGJOY® BigWhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş bir whey proteinidir.

BIGJOY® BigWhey tekli poşetler halindedir. Bu sayede ara öğünde, spor öncesinde ya da sonrasında kullanacak kişilerin protein tozunu shaker içinde taşıma zorluğu ortadan kalkar. Pratiktir, istediğiniz an tekli paketi çantanızdan ya da çekmecenizden çıkartıp kolayca kullanabilirsiniz.

Her ölçeğinde 26 gram protein içerir. Hammadde kalitesini en başta BCAA olmak üzere toplam amino asit içeriğine bakarak görebilirsiniz. BIGJOY® BigWhey, 1 ölçeğinde 8.1 gram BCAA sunar. BCAA?lar protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir.

BIGJOY® BigWhey, bir ölçeğinde 2 gram kreatin sunar. Kreatin dünyada proteinden sonra en çok kullanılan ikinci takviyesidir. Bazı sporcular kreatin ?su tutar? miti yüzünden kreatin kullanmaktan imtina etmektedir. Bu yanlış bir bilgidir. Kreatin kas hücrelerini büyümeye teşvik eder ve antrenmanda ATP üretim sürecine destek olur.

BIGJOY® BigWhey'i Türkiye?de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde satın alabilirsiniz. Gerçek çikolata tadını sunan çikolata ve çilek aromasının yanında, meyve sevenler için portakal-çikolata ve muz-çikolata aromaları bulunur.

Kullanımı: Antrenmandan önce ve sonra 1 paket kullanabilirsiniz. 
 

 Big Joy Big Whey Protein 924 Gr 28 PAKET İçeriği
  % Günlük Değer**
Servis Miktarı: 1 paket (33 Gram)    
Servis Sayısı: 28    
Enerji 132kcal **
Yağ 2,3gr **
Karbonhidrat 1,8gr **
Protein 26,1gr **
     

Skt:
Çilek : 
Çikolata : 
Mix Flavor : 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 165

 

Ürün Tipi
Protein Tozu
Ürün Formu
Toz
Hedef
Kas Artışı
Protein Oranı
76 - 80
Ürün Miktarı
500 gr - 1000 gr
Protein İçeriği
Whey Protein
Servis Sayısı
21 - 30
Menşei
Türkiye
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.