Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped 864 gr AnanasBCAA
Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped 864 gr AnanasBCAA

.Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped 864 gr Ananas (Ripped)

Marka : BigJoy
Para Puan : 40
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped 864 gr Ananas

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 Ripped 864 gr Ananas

Son Kullanma Tarihi: 12/2022

 

BIGJOY'dan yepyeni bir seri; ekonomik boy ürünler. BCAAPRO Ripped Double Size, 2 kat daha fazla ürünü en uygun birim maliyet ile sunar. Kilitli torba formundadır. Toplam servis sayısı 72'dir. 

Protein Sentezi Yağ Yakımı İle Birleşti
BIGJOY BCAAPro Ripped toz formunda bir BCAA ürünüdür. BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

BCAAPRO Ripped’i Eşsiz kılan nedir?
Bigjoy Bcaapro Ripped, her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 6000 mg BCAA sunar.

Ancak onu eşsiz kılan en büyük özelliği içerisindeki karnitin, CLA, taurin ve termojenik (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) içeriklerdir. 

Bigjoy Bcaapro Ripped, ananas aroması ile son derece lezzetlidir. 

Ne zaman kullanılır?
Bigjoy Bcaapro Ripped, zengin formülü sayesinde antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve sonrasında kullanıma uygundur.

Antrenman öncesinde (20-30 dk) ve antrenman esnasında kullanılırsa içerisinde termojenik içerikler ile yağ yakımına, kafein ve taurin gibi içerikler ile de antrenman performansının artmasına yardımcı olur. 

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız
Bigjoy Bcaapro Ripped yüksek oranda termojenik bitkiler (yeşil çay ekstraktı, yeşil kahve çekirdeği ekstraktı, paprika ekstraktı) içerir. Bu bitkilerin tam olarak çözünmesi için yüksek miktarda su kullanmanız, iyice çalkalamanız ve kullandığınız suyun çok soğuk olmaması gerekmektedir.

 

Ürün Tipi
BCAA
İçerik Tipi
Toz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR