Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 800 gr KarpuzBCAA
Bigjoy BCAAPro 4:1:1 800 gr KarpuzBCAA

.Bigjoy BCAAPro 4:1:1 800 gr Karpuz (BcaaPro)

Marka : BigJoy
Para Puan : 40
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 800 gr Karpuz

Bigjoy BCAAPro 4:1:1 800 gr Karpuz

Son Kullanma Tarihi: 12/2022

BIGJOY'dan yepyeni bir seri; ekonomik boy ürünler. BCAAPRO Double Size, 2 kat daha fazla ürünü en uygun birim maliyet ile sunar. Kilitli torba formundadır. Toplam servis sayısı 80'dir.  

BIGJOY BCAAPRO toz formunda bir BCAA ürünüdür. Her servisinde 6000 mg BCAA sunar. 4:1:1 BCAA oranına sahiptir ve 4000 mg lösin amino asidi içerir.

BCAA’lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandığını ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji artışı sağlarlar.

BIGJOY BCAAPRO’nun iddialı olduğu bir başka alan lezzetidir. Karpuz aroması ile benzersiz bir tada sahiptir. 

Kullanım şekli:
Başlangıç seviyesinde, antrenmandan 20-30 dakika önce ya da antrenman sırasında 1 ölçek kullanabilirsiniz. İlerleyen seviyelerde antrenmandan önce, antrenman sırasında ve antrenmandan sonra olmak üzere 3 ölçek alabilirsiniz.  

 

Ürün Tipi
BCAA
İçerik Tipi
Toz
Etiketler
Bigjoy, Bcaa, Bcaapro, Amino Asit,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR