Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

BigJoy Aol Zma 124 Kapsül
BigJoy Aol Zma 124 Kapsül
BigJoy Aol Zma 124 Kapsül

BigJoy Aol Zma 124 Kapsül (GC01488)

Marka : BigJoy
Para Puan : 60
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681429066789

BigJoy Aol Zma 124 Kapsül

 

BigJoy Aol Zma 124 Kapsül 

AOL, L-Arjinin, L-Ornitin ve L-Lisin (lizin) amino asitlerinin kısaltmasıdır. Büyüme hormonunun daha fazla salgılanmasına ve kas dokusunun daha etkili bir şekilde yenilenmesine yardımcı olabilen bir amino asit grubudur. AOL, büyümesi yavaşlayan kas kitlesinin büyümesini hızlandırmaya destek olur.

BIGJOY®AOLBIG, benzersiz bir formüle sahiptir; dünyada ilk defa AOL ve ZMA karışımı bir aradadır. Her servisinde 2500 mg AOL ve 223 mg ZMA matrix içerir.

AOLBIG'in bir diğer farkı da kapsüllerinin bitkisel olmasıdır. Hayvansal kökenli kapsülleri kullanmak istemeyenler için vazgeçilmez bir seçenektir.

Çok daha maliyetli bir üretim yöntemi olmasına rağmen BIGJOY® Sports serisinde, bitkisel kökenli kapsüller kullanılmaktadır.      

Kullanımı :Günde 1 porsiyonu (4 kapsül) yatmadan önce alınız.

Son Kullanma Tarihi: 

 

 

 
Sağlık Beyanı: Firmamızın satışını yaptığı takviye edici gıda ve sporcu gıdaları; ilaç değillerdir, hastalıkların önlenmesi veya ted. edilmesi amacıyla kullanılmazlar. Bu gıdalar yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamazlar. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile yada emziren kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Herhangi bir alerjiniz veya kronik rahatsızlığınız varsa ürün etiketlerinde belirtilen uyarıları dikkate alınız.Yanıltıcı bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri lütfen bize bildiriniz. 
 

 

 

 

 

Ürün ID: 26

 

Ürün Tipi
AOL
İçerik Tipi
Kapsül
Hedef
Kas Artışı
Servis Sayısı
31 - 40
Menşei
Türkiye
Etiketler
Aol, Zma, Bigjoy,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR