Bugüne Özel: 700 TL üzerindeki siparişlerde geçerli, 50 TL hediye çeki kodu: Gym50

Kilo Aldırıcı - Mass Gainer Soruları

Kilo Aldırıcı - Mass Gainer Soruları

Kilo Aldırıcı Kullanmak Yararlı mı?

 

Mass gainer ve protein tozları, birçok vücut geliştiricinin sıklıkla kullandığı takviyelerdir. Sağlıklı ve dengeli bir diyetin parçası olarak kullanıldığında, toparlanmaya destek olmak, kas geliştirme ve kilo alımına yardımcı olmak için kullanılabilir.

Mass Gainer'lar Sadece Kilo Almaya Mı Yarar?

 

Hayır. İyi bir beslenme ve egzersiz rutini ile birlikte kas büyümesini hızlandırmaya yardımcı olabilirler. Bununla birlikte, gerekenden fazla kullanılırsa yağlanmaya da neden olabilirler.

Mass Gainer ve Whey Protein Tozu arasındaki fark nedir?

 

Mass Gainerlar, normal whey proteininden daha fazla kalori içerir. Mass Gainerlar, kalori alımınızı arttırarak kilo almanızı sağlamak için daha fazla miktarda karbonhidrat ve yağ içerir.

Kreatin ile Mass Gainer beraber kullanılabilir mi?

 

Evet, iki takviye birbirini tamamlıyor.

Mass Gainerlar Vegan mı?

 

Genellikle değil, ancak vegan da olabilirler.

Kilo Aldırıcı Mass Gainer'ı Önerilenden Fazla Alabilir miyim?

 

Kilo aldırıcı bir takviye için aşırı doz almak neredeyse imkansızdır. Yapsanız bile, tek sonuç üzgün bir mide ve belki de bazı geçici sindirim rahatsızlıkları olabilir. Kendinize uygun şekilde düzenli kullanmak daha faydalı olacaktır.

Her gün bir Mass Gainer almam gerekir mi?

 

Bu günlük beslenmenize bağlıdır. Kilo alabilmek için harcadığınızdan fazla kalori almanız gerektiği için, her gün kullanmak daha yararlı olacaktır.

Özet

Kilo aldırıcı mass gainerların birçok faydası vardır: spor ve spor salonu performansını artırmaya, egzersiz sonrası toparlanmaya, protein dengesine ve kas hipertrofisine (egzersiz yapmanız şartıyla) yardımcı olabilirler.

 

Mass Gainer almanın hiçbir gerçek yan etkisi yoktur, ancak, onları aşırı almak yağ birikmesine ve fazla kilolu olmakla ilişkili tüm sağlık sorunlarına yol açabilir.

 

Bu yazı bilgi amaçlıdır, hastalıkların tedavi edilmesi veya önlenmesi ile ilgili tavsiye içermez.

Kilo Aldırıcılar

En İyi Gainer

En İyi Kilo Aldırıcılar

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR